Omron X-10GW-B7-K1
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Screw 10A 250Vdc 1.08N Screw Mount
데이터시트
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet10 페이지13년 전
Datasheet1 페이지10년 전
Master Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-67.67%
관련 부품
HoneywellV3L-111
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Roller Lever Screw 11A 277VAC 250VDC 248.57VA 1.11N Screw Mount
HoneywellV3-101
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 2.21mm, Screw Terminal, Plastic Plunger Actuator, Panel Mount
Snap-Action Switches SPDT 10A QC TERM
HoneywellV3L-2170
Switch Limit; Miniature; Roller Lever Head; SPDT 1NO-1NC; 10A
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Short Hinge Roller Lever Screw 10A 250VDC 2.16N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger Screw 15A 250VAC 250VDC Screw Mount
설명
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 30V