Omron G7L-2A-TUB-J-CB-DC48
Power/signal Relay DPST Momentary 0.039A (coil) 48VDC (coil) 1900MW (coil) Panel Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+32.50%
Introduction Date2000-01-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
관련 부품
25A Gp Ry 2A Screw |Omron Electronic Components G7L-2A-B DC48