Omron G6SU-2F-TR DC24
Electromechanical Relay DPDT 2A 24VDC 3.84KOhm Surface Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Omron
Master Electronics
Sager Electronics
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2007-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Electromechanical Relay DPDT 2A 24VDC 3.84KOhm Through Hole
PanasonicTX2-24V
Relay; 2 A @ 30 VDC; High Capacity; 1000 Megohms (Min.) @ 500 VDC; PCB; 60 W
PanasonicTX2SA-24V
Signal Relay, Tx Series, Non Latching, Dpdt, Smd, 2 A, 24 Vdc Rohs Compliant: Yes
PanasonicTX2SA-24V-Z
Electromechanical Relay DPDT 2A 24VDC 4.114KOhm Surface Mount
설명
SMT TAPE AND REEL RELAY | Omron Electronic Components G6SU-2F-TR DC24
silver+Gold plating 24V DPDT (2 Form C) SMD,7.3x14.8mm Magnetic Latching Relays ROHS
Telecom Relay |Omron Industrial Automation G6SU-2F-TRDC24
4ms 4ms 220V 24V DPDT(2 Form C) 3.84K¦¸ 6.3mA 250V SMD,7.3X14.8MM
Power/Signal Relay, DPDT, Latched, 0.006A (Coil), 24VDC (Coil), 150mW (Coil), 2A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight