Omron G6EK-134P-ST-US-DC12
Production
데이터시트 및 문서
Omron
Datasheet8 페이지23년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Arrow.cn
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+4.72%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date1998-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicDS1E-S-DC12V
Relay; 2 A AC/DC (Switching), 3 A AC/DC (Carrying); Amber Sealed Type; 1 Form C
Relay Signal SPDT 250VAC 12VDC PC Pin Through Hole T/R
Electromechanical Relay SPDT 3A 12VDC 720Ohm Through Hole
High Sensitivity Signal Relay, 1 Form C, 200mW Type, 2 Coil Latching, Gold Contact
Power/Signal Relay, Spdt, Momentary, 0.033A (Coil), 12Vdc (Coil), 400Mw (Coil), 3A (Contact),
PanasonicDS1E-SL2-DC9V
설명
5ms 5ms 3A 220V 12V SPDT(1 Form C) 720¦¸ 16.7mA 250V DIP 16mm*8mm
Power/Signal Relay, SPDT, Latched, 0.017A (Coil), 12VDC (Coil), 200mW (Coil), 3A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output
Relay, Signal, Spdt, 30Vdc, 2A; Rango De Producto:Serie G6E; Tipo De Bobina:Bobina Doble De Enclavamiento; Contacto, Configuración:Spdt; Relé, Montaje:Agujero Pasante; Corriente De Contacto:2A; Tensión De La Bobina:12Vdc |Omron Electronic Components G6EK-134P-ST-US-DC12