Omron G6AK-274P-STLT-US-DC12
Electromechanical Relay DPDT 2A 12VDC 800Ohm Through Hole
Datasheet8 페이지23년 전
Master Electronics
Electro Sonic
Arrow Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.52%
관련 부품
PanasonicDS2Y-S-DC12V
Signal Relay, Ds2y Series, Non Latching, Dpdt, Through Hole, 2 A, 12 Vdc Rohs Compliant: Yes
Relay; E-Mech; Low Signal; DPDT; Cur-Rtg 0.5/2AAC/ADC; Ctrl-V 12DC; PCB Mnt; Solder
Electromechanical Relay DPDT 2A 12VDC 960Ohm Through Hole
RELAY, E-MECH, LOW SIGNAL, DPDT, 0.3/1AAC/ADC, CTRL-V 12DC, PCB MNT, SOLDER
PanasonicTX2-12V-TH
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V / Small Size Relay, Controlled 7.5 A Inrush Current Possible
설명
LOW SIGNAL RELAY | Omron Electronic Components G6AK-274P-STLT-US-DC12
Low Signal Relays - PCB Low Signal Relay Low Thermal EMF
Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (20.2mm 10.1mm 8.4mm)) THT
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12VDC
5ms 5ms 220V 12V DPDT(2 Form C) 250V