Omron G6AK-274P-ST-US-DC48
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC 11.52KOhm Through Hole
데이터시트
가격 및 재고
Datasheet8 페이지23년 전
Master Electronics
Electro Sonic
X-ON
Sager Electronics
관련 부품
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC 9.75KOhm Through Hole
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole