Omron G3VM-101CR
Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 3A 80V AC/DC-OUT 8-Pin DIP Stick
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지6년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
3개월간의 트렌드:
-8.29%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2017-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
NEW HIGH CAPACITY & HIGH TEMPERATURE MOSFET RELAY - G3VM DIP 8 PACKAGE
Solid State Relays - PCB Mount DIP8 100V 3A 9.66x3.65x6.4mm
Mosfet Relay, Spst-No, 3A, 100V, Th; Contact Form:Spst-No (1 Form A); Load Type:Ac/Dc; Load Voltage Max:100V; Load Current:3A; Mosfet Relay Package Style:Dip-8; Relay Mounting:Through Hole; Relay Terminals:Pc Pin Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components G3VM-101CR