Omron E5CS-RKJU-W AC100-240
Temperature Process Controller, Thermocouple Input, Relay Output, LCD Display, Plug In
데이터시트
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet10 페이지24년 전
Farnell
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
설명
Temperature Controller, TC, Relay out, 1/16 din
Temperature controller, 1/16DIN (48 x 48 mm), relay output, K-J input, Plug-in,Light-Gray color, 100 to 240 VAC
TEMPERATURE CONTROLLER E5CSRKJUWAC100240
TEMPERATURE CONTROLLER AC100-240
Omron PID, E5CS, 100 ¡ú 240 V ac, , 48 x 48mm
E5CSRKJUWAC100240, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
CONTROL TEMP RELAY OUT 100-240V
Temperature Controller, 55¼C; Thermocouple Type:J, K, L; Operating Temperature Max:55°C; Operating Temperature Min:-10°C; Temperature Accuracy ±:1%; Output Voltage Max:250V; Output Voltage Min:-; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Omron Industrial Automation E5CSRKJUWAC100240