Omron E2EM-X16MX1 2M
Proximity Sensor 16 mm 10-30V DC 2-Wire DC Nickel Plated Brass 2m Cable 18 mm
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지7년 전
Electro Sonic
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%