Omron E2E2-X10D1
NPN-NO Barrelinductive Proximity Sensor; M12; 5mm Detection Range; 12 to 24Vdc; IP67
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet18 페이지8년 전
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
관련 부품
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 18 mm Dia., Brass, 2 m, Bare Wire, 2 Wires, Shielded
Proximity Sensor Inductive NC 7mm 10V to 30VDC
Sensors - Proximity Sensors M18 shielded 8mm NO Xtnded rng inductive
설명
Sensor; 1.65 in.; 12 to 24 VDC; Shielded; 0.4 kHz; 70 C; -25 C;
Inductive Proximity Sensor; Product Range:E2E2 Series; Sensing Range Max:10Mm; Sensor Input:Inductive; Sensor Output Type:Spst-No; Supply Voltage Dc Max:30V; Supply Voltage Dc Min:10V; Thread Size - Metric:M30 Rohs Compliant: Yes |Omron Industrial Automation E2E2-X10D1