Omron E2AM12KN08M1B2
Inductive Proximity Sensor, M12 Unsh, Npb, 8MM, PNP, Nc, M12 Con, E2A Series
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet18 페이지24년 전
Newark
Electro Sonic
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M12LNG, UNSH, NPB, 8MM, PNP, NO, M12, E2A SERIES
Proximity Sensor Inductive NO NPN 8mm 10V to 32VDC 4-Pin
Proximity sensor, inductive, M12, unshielded, 8mm, DC, 2-wire, NO, Pig tail Connector
설명
Proximity Sensor Inductive NC PNP 8mm 10V to 32VDC 4-Pin
OMRON INDUCTIVE SENSOR, M12, 8MM RANGE NON FLUSH, PNP NC, M12 CONNECTOR
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 8MM, 24VDC
Proximity Sensors M12Unsh,NPB,8mm,PNP,NC,M12Conn
Inductive Sensor, 0mm Min, 8mm Max, Cylindrical
Inductive Sensor 8mm Break Contact (NC) 200mA
Controller; Temperature; 1/8 DIN; 2 Voltage Outputs
SENSOR PROX INDUCTIVE 8MM CYLIND
Inductive Proximity Sensor, 8Mm, 24Vdc; Sensing Range Max:8Mm; Thread Size - Metric:M12; Sensor Output:Pnp; Supply Voltage Dc Min:12V; Supply Voltage Dc Max:24V; Product Range:E2A Series; Svhc:No Svhc (20-Jun-2016) Rohs Compliant: Yes |Omron E2A-M12KN08-M1-B2