Omron D3V-11G-2C24-K
Switch Snap Action N.C. SPST Pin Plunger 11A 250VAC 250VDC 372.85VA 0.98N Screw Mount Quick Connect
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지10년 전
Omron
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2015-08-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Switch Snap Action N.C. SPST Hinge Lever 11A 250VAC 250VDC 372.85VA 1.23N Screw Mount Quick Connect
Switch Snap Action N.O. SPST Pin Plunger Quick Connect 11A 250VAC 250VDC 372.85VA 0.98N Screw Mount
Switch Snap Action N.C. SPST Pin Plunger Quick Connect 11A 250VAC 250VDC 372.85VA 1.96N Screw Mount
설명
ON - (OFF) SPST 0.98N 1mm 10000000Cycles 200000Cycles 11A 1.2¡ã 37.8mm*21.6mm
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 11A 250V