Omron A16L-TRM-24D-1
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 3A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet28 페이지20년 전
X-ON
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.44%
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
C&K Components8168SHZQE2
Pushbutton Switch, SPDT, On-(on), Alternate, 6A, 28VDC, Solder Terminal, Panel Mount
C&K Components8161J86ZQE223
Pushbutton Switch, SPDT, On-on, Latched, 6A, 28VDC, Solder Terminal, Panel Mount-threaded
C&K Components8161J86ZGE223
설명
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT MOM RND 24V RED IP40 Lamp Illum
On-Mom SPDT -16.00(Dia) 2000000Cycles 30V 125V 100000Cycles 5A(AC) SPDT , 18mm*37.8mm
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V