Omron A16L-AGM-5D-2
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 3A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet28 페이지20년 전
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.31
Introduction Date2009-03-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-12-31
LTD Date2024-06-30
관련 부품
Switch, Pushbutton, DPDT, (On) Off, 5A 125VAC, 24V LED, Rectangular guard, Green
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, SOLDER, IP65, LA SERIES
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Latched, 2A, 250VDC, Solder Terminal, Panel Mount
설명
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 5V GREEN IP40 Lamp Illum
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, A16 SERIES, IP40 SQGRN MOM 5VDC DPDT
Il Pb Ip40 Sqgrn Mom 5Vdc Dpdt |Omron Industrial Automation A16LAGM5D2