Omron A165L-AWM-24D-2
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 3A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지9년 전
JRH Electronics
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-20.95%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.31
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Switch, Pushbutton,DPDT, (On) Off,5A 125VAC,24V LED,Rectangular guard,White
Switch; Pushbutton; Illuminated; LED; 24V; Round Extended; White; Momentary
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V WHT IP40 Lamp Illum
설명
Switch, Pushbutton;DPDT, (On) Off;5A 125VAC;24V LED;Square guard;White
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V WHT IP65 LED Illum
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V