Omega Engineering 5TC-TT-K-20-36
Pfa Insulated T/cs 5/PK , T/c Wire Sensors
Production
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지9년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
THERMOCOUPLE WIRE, TYPE K, 20AWG, 1M; Thermocouple Type:K; Sensor Body Material:-; Lead Length - Imperial:36"; Lead Length - Metric:914.4mm; Probe Length - Imperial:-; Probe Length - Metric:-; Probe Diameter - Imperial:- RoHS Compliant: Yes