Okaya LE225-MX-C3.5
Film Capacitor, Polypropylene, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.LE225-MX-C3.501Bulk
1d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
Component Distributors Inc.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
2.2 F 310VAC 3.5mm leads, -55 to +110 C lead-free metalized polypropylene film capacitor