Ohmite MOX200001506JE
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 200ppm/C 150MOhm 0.25W 1/4W
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet1 페이지15년 전
Datasheet1 페이지15년 전
Datasheet1 페이지17년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.48%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
설명
Res Thick Film 150M Ohm 5% 0.25W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
RES 150M OHM 1/4W 5% AXIAL | Ohmite MOX200001506JE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 150000000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
150M¦¸ ¡À5% 250mW ¡À200ppm/¡æ 6.5mm