Ohmite LX055103A
Electric Double Layer Capacitor, Electric Double Layer, 5.5V, 80% +Tol, 20% -Tol, 10000uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet14 페이지7년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2019-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Double Layer Capacitor/Ohmite |Ohmite LX055103A
CERAMIC COMPOSITION CAPACITORSDOUBLE LAYER CAPACITOR
RF/MICROWAVE CAPACITOR
LX MAXCAP 0.01F 5.5V