Ohmite LV110474A
Electric Double Layer Capacitor, Electric Double Layer, 11V, 80% +Tol, 20% -Tol, 470000uF, Through Hole Mount
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet14 페이지7년 전
Electro Sonic
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2019-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Double Layer Capacitor/Ohmite |Ohmite LV110474A
CERAMIC COMPOSITION CAPACITORSDOUBLE LAYER CAPACITOR
RF/MICROWAVE CAPACITOR
LV MAXCAP 0.47F 11V