Ohmite GW13J20K0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 13W, 20000ohm, 940V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet2 페이지12년 전
Master Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 20000ohm, 685V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
설명
Res Wirewound 20K Ohm 5% 13W ±100ppm/°C Solder Lug Flange Mount
G Series 20 kOhms ±5% 13 W ±100ppm/°C Wirewound Specialized Resistor
Wirewound Resistors-Chassis Mount 13watt 20K 5% RoHS Compliant: Yes
Tubular Ceramic Resistors 13watt 20K Ohms 5%
RES CAP BLEEDER 20K OHM 5% 13W | Ohmite GW13J20K0E
G Specialized Resistor ±5% ±100ppm/C 20kOhm 13W