NXP Semiconductors MPC8245TZU350D
MPU PowerPC MPC82xx Processor RISC 64-Bit 0.25um 350MHz 3.3V 352-Pin TBGA Tray
NXP Semiconductors
Newark
Freescale Semiconductor
Jameco
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
NXP SemiconductorsMPC8245LVV350D
NXP SemiconductorsMPC8245LZU350D
NXP SemiconductorsMPC8245ARZU400D
MPU PowerPC MPC82xx Processor RISC 32bit 0.25um 400MHz 3.3V 352-Pin TBGA Tray
설명
PowerPC 603e Microprocessor IC MPC82xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 352-TBGA (35x35)