NXP Semiconductors MC7447AVU1267LB
MPU PowerPC MPC74xx Processor RISC 32bit 0.13um 1.267GHz 1.8V/2.5V 360-Pin FCCBGA Tray
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet58 페이지21년 전
Arrow Electronics
Augswan
Freescale Semiconductor
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2004-02-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
NXP SemiconductorsMC7447AHX1167NB
MPU PowerPC MPC74xx Processor RISC 32-Bit 0.13um 1.167GHz 1.8V/2.5V 360-Pin FCCBGA Tray
NXP SemiconductorsMC7447AVS1167NB
MPU PowerPC MPC74xx Processor RISC 32-Bit 0.13um 1.167GHz 1.8V/2.5V 360-Pin FCCLGA Tray
NXP SemiconductorsMC7447AHX867NB
MPU PowerPC MPC74xx Processor RISC 32bit 0.13um 867MHz 1.8V/2.5V 360-Pin FCCBGA Tray
설명