NXP Semiconductors LPC4330FET100,551
NXP LPC4330FET100, 551 32 Bit Microcontroller, ARM Cortex-M4, 204 MHz, 264 KB, 100 Pins, TFBGA
IHS
Datasheet158 페이지16년 전
Datasheet153 페이지16년 전
HQonline
NXP Semiconductors
SHENGYU ELECTRONICS
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+130%