NorComp 970-015-010R011
Connector Accessory, 0.465in Max Cable Dia, Backshell, ABS Polylac
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지9년 전
Master Electronics
Electro Sonic
Farnell
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+23.92%
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2016-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
D-Sub Backshell 15 Position 180° STRAIGHT High temperature plastic U.L. 94HB, Black
D-Sub Backshells,Strain Relief Backshell 15pin High Temperature,Plastic
Backshell 180° 15 Shell Size Acrylonitrile Butadiene Styrene
CONN BACKSHELL 15POS 180DEG BLK