NorComp 180-015-273L000
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Hole 0.118
IHS
Datasheet2 페이지0년 전
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-47.91%
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2013-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
TE Connectivity1658681-1
D Sub Connector Housing, HDP-22, 15 Ways, High Density D Sub, DE, AMPLIMITE HDP-22 Series
TE Connectivity5748634-1
Conn High Density D-Sub F 15 POS 1.14mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port Bag/Kit
AmphenolL77HDE15S
D Sub Connector, HD15, High Density, Receptacle, HD, 15 Contacts, DE, Solder Cup
HARTING Elektronik09561004701
CONNECTOR, HOUSING, D SUB, RCPT, HD15; Connector Type:D Sub; Series:D-Sub High D
AmphenolL177HRE15S
D Sub Connector Housing, 15 Ways, High Density D Sub, DE, HR, Receptacle, SPCC Body
Amphenol302A10129X
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
설명
15 Position 3 Row Female Crimp and Load Nickel Plated Shell HD D-Sub
CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS
D SUB SHELL, DB15, CRIMP, RECPT, 15WAY; No. of Positions: 15Ways; Connector Type: High Density D Sub; Connector Shell Size: DE; Product Range: 180 Series; Gender: Receptacle; Connector Body Material: Steel Body; For Use With: N