NorComp 180-015-213R911
Conn High Density D-Sub F 15 POS Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet3 페이지0년 전
Datasheet3 페이지4년 전
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+84.24%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2014-03-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Conn D-Sub F 15 POS 1.14mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Conn High Density D-Sub F 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09561525613
D-Sub High Density Female connector Wave soldering termination Rated current 2A
TE Connectivity1-1734530-1
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
HARTING Elektronik09561517500
CONNECTOR, HD D SUB, RECEPTACLE, 15POS; Product Range:HARTING - D-Sub High Densi
D-Sub Standard Series; 15Way Right AngleMount PCB D-sub Conn Socket; 2.29mm Pitch
설명
180 Series 15 Position Female Vertical Through Hole Spacer / Board Lock D-Sub