United Chemi-Con APXG200ARA221MH80G
Cap Aluminum Polymer 220uF 20VDC 20%( 8 X 7.7mm) SMD 0.023 Ohm 3300mA 15000h 105°C T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
United Chemi-Con
Electro Sonic
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-07-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
United Chemi-ConAPXG160ARA221MF80G
Cap Aluminum Polymer 220uF 16VDC 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.022 Ohm 3300mA 15000h 105°C T/R
United Chemi-ConAPXC6R3ARA221MH70G
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3V 20% (8 X 6.7mm) SMD 0.018 Ohm 3300mA 1000h 105°C T/R
United Chemi-ConAPXK4R0ARA221ME61G
Cap Aluminum Polymer 220uF 4VDC 20% (5 X 5.8mm) SMD 0.017 Ohm 3390mA 15000h 105C T/R
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (8 X 7mm) SMD 0.022 Ohm 3400mA 2000h 105C Automotive
Polymer Aluminum SMD Capacitors 2.5V 220uF 105 C SMD Polymer Solid
Cap Aluminum 220uF 4V 20% (8 X 7mm) SMD 0.021 Ohm 3200mA 2000h 105C T/R
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 20V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 3333
20V 220uF Polymer ±20% 23mΩ 3.3A@100kHz SMD,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
220¦ÌF 20V ¡À20% 23m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 3.3A@ 100 kHz SMD 8.3mm*8.3mm*8mm
CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V SMD