Nichicon UVR2D331MRD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 200V 330muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지3년 전
TME
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.63%
관련 부품
Cornell Dubilier381LQ331M250H022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 250V 330muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
PanasonicECA2CM331
Aluminum Electrolytic Capacitor, 330 uF, 160 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Leaded
PanasonicEETHC2E331BA
Cap Aluminum 330uF 250V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1200mA 2000h 105°C Bulk
Cornell Dubilier380LQ331M250H022
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 330UF, 250V, 20%, SNAP-IN
KYOCERA AVXUVR2E331MRD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 250V 330muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
United Chemi-ConEKMQ251VSN331MQ25S
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KMQ 250V 330muF ±20% 1.000Dia 25.40mm
설명
330uF 200V 卤20% 1.09A@120Hz Plugin,D25xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Capacitor,330Uf,200Vdc,20-% Tol,20+% Tol |Nichicon UVR2D331MRD6
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL