Nichicon UUR1C681MNL1GS
680uF 16V 396mA@120Hz 卤20% SMD, D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Newark
Nichicon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.34%
LTB Date2024-06-30
LTD Date2026-06-30
관련 부품
WS Series 680 uF 16 V 85°C Ø10 x 10 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TZV 16V 680muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEEFT1C681AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 16V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFK1C681P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEMVE160ADA681MJA0G
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20% (10 X 10mm) SMD 470mA 2000h 105°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMVA160ADA681MJA0G
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20% (10 X 10mm) SMD 380mA 2000h 85°C Cardboard T/R
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 4141
680¦ÌF 16V ¡À20% 2000h@ 85¡ãC 396mA@ 120Hz,514.8mA@ 10kHz SMD 10.3mm*10.3mm*10.5mm
High C/V Chip Type, 680 μ F, 16 V, -40°C to 85°C, RoHS
Nichicon SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 16V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:680Μf; Voltage(Dc):16V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Ur Seriesrohs Compliant: Yes |Nichicon UUR1C681MNL1GS