Nichicon UUL0J102MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUL 6.3V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Nichicon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.33%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2005-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicEEE-HC0J102P
Panasonic EEEHC0J102P - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
1000uF 6.3V 313mA@120Hz 卤20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWD 6.3V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Cap Aluminum 1000uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 410mA 5000h 105C T/R
PanasonicEEEFK0J102GP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 6.3V 1000muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-HA0J102UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 6.3V 1000muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
설명
Cap Aluminum Lytic 1000uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 313mA 5000h 105C T/R
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 2626