Nichicon UPW1J330MED1TD
Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 250mA 2000h 105C Automotive Ammo
Obsolete
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet5 페이지6년 전
Datasheet5 페이지11년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-99.81%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-11-30
관련 부품
United Chemi-ConEKMG500ELL330ME11D
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 90mA 1000h 105°C Bulk
KYOCERA AVXUVZ1H330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVZ 50V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconUVY1H330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVY 50V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF
PanasonicEEUHD1H330
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD 50V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
33¦ÌF 63V ¡À20% 2.5mm 2000h@ 105¡ãC 250mA@ 100kHz,75mA@ 120Hz 12.5mm
Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
Aluminum Electrolytic Capacitor, 33Uf, 63V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:33Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:63V; Diámetro:6.3Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:11Mm |Nichicon UPW1J330MED1TD