Nichicon UPW1A221MED6TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지6년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
NichiconUPM1A221MED
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECA-1AM221
M Series 10 V 220 uF LS=2mm 2 kHrs 85°C Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicECA-1AM221I
M Series 220 uF 10 V LS=2 mm 2 kHrs 85°C Radial Aluminum Electrolytic Cap
Wurth Elektronik860010273009
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
United Chemi-ConESMG100ELL221ME11D
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 240mA 2000h 85°C Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 10V 220muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
설명
220uF 10V 230m惟 卤20% 279.5mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF,
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 10V, 20%, RADIAL, FULL REEL; Product Range:PW Series; Capacitance:220 F; Capacitance Tolerance: 20%; Voltage Rating:10V; Diameter:6.3mm; Capacitor Terminals:Radial Leaded; ESR:0.46ohm
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220Uf, 10V, 20%, Radial, Full Reel; Capacitance:220Μf; Voltage(Dc):10V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Esr:0.46Ohm Rohs Compliant: Yes |Nichicon UPW1A221MED6TD