Nichicon UKL1E681MHD
680uF 25V 卤20% 810mA@120Hz Plugin, D12.5xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Nichicon SCT
TME
LTB Date2025-06-30
LTD Date2027-06-30
관련 부품
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 25V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF
Wurth Elektronik860010475015
Aluminum Electrolytic Capacitor, Aluminum (wet)
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR PK 25V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
680uF 25V 46m惟 卤20% 1.05A@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
United Chemi-ConELXY160ELL681MJ20S
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20%( 10 X 20mm) Radial 5mm 1040mA 5000h 105C Automotive Bulk
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Low Leakage Current Lead Type, 680 μ F, 25 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH