Nichicon RNS1A680MDS1JX
68uF 10V dc Polymer ALUM Electrolytic Capacitor, NS Series 2000h 6.3(Dia.)x10mm
IHS
Datasheet2 페이지5년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+35.27%
관련 부품
United Chemi-ConAPSA100ELL680MFA5G
Cap Aluminum Polymer 68uF 10VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.025 Ohm 2820mA 2000h 105C Bulk
NichiconPLF1A680MDL4
68¦ÌF 10V ¡À20% 2.5mm 25m¦¸ 2000h@ 105¡ãC 2.9A@ 100kHz ,D6.3xL10.5mm 6.3mm*10.5mm*10.5mm
PLF series 10V 68uF 6.3x10.5mm 105C Aluminum Polymer Capacitor
68UF 20V DC POLYMER ALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, NS SERIES 2000H 8(DIA.)X11.5MM
KYOCERA AVXRR71C680MDN1
Cap Aluminum Polymer 68uF 16VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 5600mA 2000h 105C Bulk
68UF 16V DC POLYMER ALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, NS SERIES 2000H 8(DIA.)X11.5MM
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
68¦ÌF 10V ¡À20% 2.5mm 35m¦¸ 2000h@ 105¡ãC 265mA@ 120Hz,2.65A@ 100kHz ,D6.3xL10mm 10mm*10mm*11mm
Radial Can FPCAP RNS 10V 68muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Polymer - Fpcap/ Tp&ammo |Nichicon RNS1A680MDS1JX
CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V T/H