Nichicon PLF0E391MDL4
2.5V 390uF Polymer 卤20% 20m惟@100kHz 3.2A@100kHz Plugin, D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2008-04-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
United Chemi-ConAPSA2R5ELL391MFA5S
Cap Aluminum Polymer 390uF 2.5VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.02 Ohm 3160mA 15000h 105C Bulk
United Chemi-ConAPSA4R0ELL391MFA5G
Cap Aluminum Polymer 390uF 4VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.024 Ohm 3300mA 2000h 105C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF
NichiconRR50J391MDN1
R5 Series 390 uF 6.3 V 20% Through Hole Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConAPS-6R3ELL391MHB5S
Cap Aluminum Lytic 390uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.012 Ohm 4770mA 2000h 105°C Bulk
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Through Hole Mount
Polymer/ Bulk |Nichicon PLF0E391MDL4
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V T/H
Standard Lead Type, 390 μF, RoHS