KYOCERA AVX PCV1D331MCL1GS
Cap Aluminum Polymer 330uF 20VDC 20%( 10 X 12.7mm) SMD 0.026 Ohm 2700mA 3000h 10
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Newark
3개월간의 트렌드:
+181%