KYOCERA AVX PCV1C221MCL1GS
Cap Aluminum Polymer 220uF 16VDC 20% (10 X 8mm) SMD 0.031 Ohm 2000mA 3000h 105C Automotive T/R
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Newark
Nichicon SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-66.29%