Nichicon LGY1K332MELB35
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGY 80V 3300muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Future Electronics
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-75.00%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGY 63V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
KYOCERA AVXUPJ1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUFC1A332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUFC1E332
Cap Aluminum 3300uF 25V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 3010mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEUFC1C332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 16V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR ZL 16V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
설명
Cap Aluminum 3300uF 80V 20% (30 X 35mm) 10mm 2400mA 5000 hr 105C Bulk
GY Series 80 V 3300 uf 105 °C Long Life Snap in Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
卤20% 2.4A@120Hz 10mm 80V 3300uF Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS