NIC Components NRC10J121TR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 120ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지21년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명