NIC Components NPIM21L2R2MTRF
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
NIC Components NPIM21L2R2MTRF Moving Coil Meter precise durable design
Inductor Power Shielded 2.2uH 20% 1MHz 2.3A T/R