NIC Components NMC0402NPO5R0B50TRPF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000005uF, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Cap Ceramic 5pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125C T/R