NIC Components NEXC224Z3.5V10.5X5.5TRF
Cap Supercap 0.22F 3.5V -20% to 80% (10.5 X 5.5mm) SMD Cylindrical 200uA 25 Ohm 1000h 70C T/R
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+755%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2006-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Yageo GroupFC0H224ZFTBR24
Cap Supercap 0.22F 5.5V -20% to 80% (10.5 X 8.5mm) SMD Cylindrical 25 Ohm 70C T/R
설명
Electric Double Layer Capacitor, 3.5V, 80% +Tol, 20% -Tol, 220000uF, Surface Mount, 4343
Double Layer Capacitors; V-Chip, 10 ~ 21mm Diameter
220mF 1000h 3.5V 25¦¸ -20%~80% 5.5mm*5.5mm