NIC Components NCB0805A601TR050F
NCB Series 0805 600 Ohm 500 mA 0.4 DCR Surface Mount Ferrite Bead
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Future Electronics
NIC Components
Jameco
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1987%