NIC Components NCB-H1806E600TR600F
NCB-H Series 1806 60 Ohm 6000 mA 0.01 Ohm DCR Surface Mount Ferrite Bead
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
NIC Components
3개월간의 트렌드:
+339%