NIC Components NACZ470M25V6.3X6.3TR13F
Datasheet7 페이지5년 전
Arrow Electronics
NIC Components
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-75.95%
관련 부품
NACZ Series 47 uF 16 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NIC ComponentsNAZT470M25V6.3X6.3NBF
Cap Aluminum 47uF 25V 20% (6.3 X 6.3mm) SMD 230mA 2000 hr 105°C T/R
Cap Aluminum Lytic 47uF 6.3V 20% (5 X 5.5mm) SMD 1.1 Ohm 105mA 1000h 105C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWZ 10V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2626
NACZ Series 25 v 47 uf 105'c 6.3x6.3mm Low Imp. SMD Aluminum Electrolytic
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (6.3 X 6.3mm) SMD 230mA 1000h 105C T/R