NIC Components NACE330M35V6.3X6.3TR13F
NACE Series 33 uF 35 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
Future Electronics
NIC Components
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-05-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-07-31
관련 부품
NACE Series 33 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NIC ComponentsNACE330M10V5X5.5TR13F
Capacitor Aluminum 33uF 10VDC 20% 5 X 5.5mm SMD 10.1 Ohm 43mA 2000 hr T/R
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (6.3 X 8mm) SMD 5.03 Ohm 60mA 1000h 105C T/R
설명
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 6.3mm) SMD 6.04 Ohm 60mA 2000h 85C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2626