NIC Components NACE102M25V12.5X14TR15F
NACE Series 1000 uF 25 V 20 % SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
Future Electronics
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
NACK Series 1000 uF 10 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NIC ComponentsNAZK102M10V10X10.5LBF
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105C T/R
NACE Series 1000 uF 10 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicEEE-0JA102UP
Panasonic EEE0JA102UP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEEFK0J102P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 6.3V 1000muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFT1A102AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 10V 1000muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
설명
Smt Alum. Electrolytic Cap Rohs Compliant: Yes |Nic Components NACE102M25V12.5X14TR15F
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 5050
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 14mm) SMD 0.27 Ohm 0.66A 2000h 85C T/R