Nexperia PESD24VS1UL,315
70V 150W 26.5V 24V DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Nexperia
Datasheet11 페이지6년 전
IHS
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-91.21%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2009-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
관련 부품
TVS DIODE 36VWM 80VC DFN1006-2 / 80V Clamp 2.5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006-2
PESD24VU1UT Series 0.6 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOT-23-3
Trans Voltage Suppressor Diode, 150W, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Micro Package 8 Vcl 250 mW Uni-Directional SMT ESD Protection Diode - X3DFN-2
onsemiSL24T1G
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 24V 27.85Vbr 55Vc 3-Pin SOT-23 T/R
ESD5Z6T1G Series 6 V 181 W Uni-Directional SMT TVS Diode/ESD Protection-SOD-523
설명
PESD Series 27.5 V 50 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOD-882
Trans Voltage Suppressor Diode, 150W, 24V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
ESD Protection Device, 70 V, SOD-882, 2 Pins, 24 V, 150 W, PESDxS1UL Series
Pesd24Vs1Ul/Sod882/Sod2 Rohs Compliant: Yes |Nexperia PESD24VS1UL,315
ESD Suppressor TVS 23kV Automotive 2-Pin DFN T/R
PESD24VS1UL - Unidirectional ESD protection diode
150 W UNIDIRECTIONAL SILICON TVS DIODE
24V 150W 3A 70V 26.5V SOD-882 1mm*600¦Ìm*500¦Ìm
TVS DIODE 24VWM 70VC DFN1006-2
DIODE ESD PROTECTION 24V SOD882
ESD PROT DIODE, 24V, SOD-882, 2PINS;