Newhaven Display NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP
3.5" TFT Color LCD Capacitive Touch Panel Module
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet12 페이지8년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
설명
HDMI TFT MODULE, 3.5IN, SUNLIGHT READABLE, TOUCH, EVE2 SERIES
3.5" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TO
Newhaven 320x240 Transmissive 3.5(Inch) EVE2 TFT SunL Module Cap Touch @ 3.3 and SPI Interface Interface with (CN1): Male IDC Box Header; 20-pin; 2x10; 2.54mm pitch (CN2): Top-contact FFC Connector; 20-pin; 1.00mm pitch Connector and FT813 Controller. PN - NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP